SK |  EN |  DE |

logo biele

bohus

KONTROLA KVALITY
Kontrola našich produktov, našej práce a uspokojovanie potrieb našich odberateľov je pre nás na prvom mieste. Preto je náš systém kvality certifikovaný a neustále kontrolovaný už viac ako 10 rokov nadnárodnou spoločnosťou SGS
PRESSURE EQUIPMENT DIRECTIVE (PED) 97/23/EC
Požiadavky na bezpečnosť tlakového zariadenia ustanovuje The European Pressure Equipment Directive 97/23/EC. Ako výrobca sme každoročne testovaný a nami vyrábané produkty spĺňajú požiadavky smerníc pre ich využitie v tlakových zariadeniach. Zároveň je náš systém certifikovaný podľa The European Pressure Equipment Directive 97/23/EC a AD 2000 - Merkblatt W0/TRD 100
INŠPEKCIA A DIAGNOSTIKA
V našom internom laboratóriu technici vykonávajú deštruktívne a nedeštruktívne skúšky podľa požiadaviek medzinárodných noriem a rozmery každého výrobku ako aj fyzikálne a chemické vlastnosti sú kontrolované.

STATICKÁ
SKÚŠKA ŤAHOM

SKÚŠKA RÁZOM
 V OHYBEKÚŠKA

SKÚŠKA
TVRDOSTI

CHEMICKÁ
ANALÝZA OCELE

MERANIE HRÚBKY
STIEN ULTRAZVUKOM

MAGNETICKÁ 
PRÁŠKOVÁ SKÚŠKA

VÝBER DODÁVATEĽOV
Vstupný materiál nakupujeme iba od najkvalitnejších európskych výrobcov. Dlhoročná spolupráca s poprednými výrobcami rúr nám umožňuje vyrábať kvalitné produkty z kvalitných materiálov, pretože spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Naše výrobky boli vždy synonymom najvyššej kvality. Preto vyžadujeme od svojich dodávateľov, aby spĺňali najprísnejšie štandardy kvality, a bez akýchkoľvek pochybností odmietame, suroviny a výrobky, ktoré nespĺňajú naše požiadavky.
SKLAD
Vďaka flexibilite našej produkcie sú aj špeciálne objednávky vybavené v krátkom čase. Máte požiadavku krátkej dodacej doby? Náš sklad vstupného materiálu a výrobkov je našou odpoveďou!
VIAC A VIAC
Či používate EN normy, alebo ASTM/ASME, Bohuš s.r.o. Vám dodá fitingy podľa Vašich požiadaviek. Ak hľadáte niečo, čo ešte neexistuje, prosím opýtajte sa nás! Máme Know-how, nápady a technológie potrebné na splnenie Vašich požiadaviek.